Еко-фестиваль Бесарабія

26-27 червня 2021 року відбувся Еко-фестиваль Бессарабія. У рамках фестивалю працювали різноманітні локації ,які направленні на розвиток та поширення екологічної культури , історичної культури ,представлення різноманітних проектів. На одній з локації учні нашого закладу представляли свої наукові проєкти: "Перлина Чорного моря -острів Зміїний. Віртуальна подорож" Гончарова Аліна учениця 9-А класу під керівництвом вчителя історії Овсянникової Олени Вікторівни , та проєкт "Вплив родючого грунту на вирощування різних сортів полуниці .Основи органічного землеробства" учениця 9-Б класу Раділова Анастасія під керівництвом учителя біології Воробйової Ольги Сергіївни. Це чудовий обмін досвідом для юних науковців, особлива подяка організаторам фестивалю.