Методичне об'єднання вчителів природничого циклу

Методичне об'єднання вчителів природничого циклу:

Ульченко Ольга Василівна - вчитель хімії, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, керівник ШМО класних керівників, має звання "Учитель-методист"

Педагогічний стаж: 29 років

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 1994 року.

Учні постійно приймають участь у Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах, районних та шкільних учнівських олімпіадах, мають призові місця. Нагороджена грамотами: Почесними грамотами відділу освіти, Департаменту освіти і науки Одеської обласної ради.

Красильникова Надія Іванівна - вчитель фізики, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, керівник ШМО природничих дисциплін, має звання "Вчитель-методист"

Педагогічний стаж: 44 роки

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 1979 року.

Вела школу передового педагогічного досвіду в Кілійському районі. Чотири рази захищала авторські розробки в Одеській Академії Неперервної Освіти.
Під керівництвом Надії Іванівни учні не одноразово захищали роботи на МАН в області, де посідали призові місця, брали участь в міжнародному конкурсі "Мирний Космос" посіли ІІ місце в області.
Координатор Всеукраїнського конкурсу "Геліантус", "Левеня".

Дурасова Лілія Анатоліївна - вчитель фізики, природознавства та основ здоров'я, вчитель першої кваліфікаційної категорії

Педагогічний стаж: 19 років

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з  2004 року.

Учні приймають участь у обласних, районних та міських учнівських олімпіадах, Всеукраїнських інтернет-олімпіадах та конкурсах, мають призові місця. Переможці та призери інтернет олімпіади На урок з фізики та основ здоров'я. Третє місце в другому етапі олімпіади з економіки. Участь у всеукраїнському конкурсі "Мирний космос".  Нагороджена грамотами відділу освіти Кілійської РДА, відділу освіти Вилківської ОТГ, має грамоти, подяки та сертифікати за підготовку учнів у Всеукраїнських, районних та міських учнівських олімпіадах та конкурсах.

Воробйова Ольга Сергіївна - вчитель біології, вчитель першої кваліфікаційної категорії

Педагогічний стаж: 8 років

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 2015 року.

Учні приймають участь у обласних, районних та міських учнівських олімпіадах, приймають участь у написанні та захисті робіт МАН, Всеукраїнських інтернет-олімпіадах та конкурсах, мають призові місця. Нагороджена грамотами віділлу освіти Кілійської РДА, відділу освіти Вилківської ОТГ, Всеукраїнського конкурсу "Мирний космос", подяками та грамотами Всеукраїнських інтернет-олімпіад і конкурсів.

Васильєва Ольга Юр’ївна - вчитель географії, спеціаліст.

Педагогічний стаж: 6 років
Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 2017 року.
Учні приймають участь  Всеукраїнських інтернет-олімпіадах та конкурсах, мають призові місця. Підвищує кваліфікацію, займається самоосвітою.

Луценко Людмила Євгенівна - вчитель біології, другої кваліфікаційної категорії

Педагогічний стаж: 5 років

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 2018 року.

Учні приймають участь  Всеукраїнських інтернет-олімпіадах та конкурсах, мають призові місця. Підвищує кваліфікацію, займається самоосвітою.