Звіт директора ОЗО "ВИЛКІВСЬКИЙ ЗЗСО №1" за 2022/2023 навчальний рік

Презентація - http://surl.li/llvnfhttp://surl.li/llvns

30 серпня 2023 р. в ОЗО відбувся звіт директора Парасковії Іванової перед педагогічним колективом, представниками Вилківської міської ради, начальником відділу освіти, молоді та спорту, батьками. У своєму виступі Парасковія Іванова детально проаналізувала свою роботу як керівника закладу, а також роботу усього педагогічного колективу. У звіті були висвітлені найактуальніші питання – діяльність педагогічного колективу та методична робота, співпраця з вищими навчальними закладами, участь учнів у Всеукраїнських учнівських олімпіадах та конкурсах, харчування дітей, літнє оздоровлення, наші досягнення та зміцнення матеріально-технічної бази, фінансові питання та плани роботи закладу на 2023/2024 н.р.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Євтюхова Алла Ярославівна привітала всіх з успішним закінченням навчального року та побажала успіхів, натхнення у нелегкій праці освітян на новий 2023/2024 н.р. За результатами атестації та підсумками роботи 2022/2023 навчального року педагоги ОЗО були нагороджені почесними грамотами.

Голова ППО ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1» Кириченко О.О. подякувала директору та педагогічному колективу за вагомий вклад у процвітання закладу, створення комфортних умов для навчання, високу професійну майстерність та вручила за високі досягнення вчителям Солопенко Г.Г., Кабановій О.П., Драчук Л.С., Турчак Н.В. подарункові сертифікати.

Звіт директора ОЗО "ВИЛКІВСЬКИЙ ЗЗСО №1" за 2021/2022 навчальний рік

11 червня 2021р. у Вилківському ЗЗСОІ-ІІІ ступенів № 1 відбулась зустріч з представниками громадськості на якій директор школи Іванова Прасковія Іванівна звітувала про роботу закладу за 2020/2021 н.р. В звіті директора були охоплені наступні питання:

1. Діяльність педагогічного колективу та методична робота.

2. Контингент учнів на 2021/2022 н.р.

3. Участь учнів у Всеукраїнських учнівських олімпіадах та конкурсах.

4. Застосування інтерактивних та мультимедійних технологій під час дистанційного навчання.

5. Медичне забезпечення закладу.

6. Харчування дітей.

7. Новий санітарний регламент.

8. Навчально-методичне забезпечення та освітній простір.

9. Фінансові питання.

10. Плани роботи закладу на 2021/2022н.р.

Також увазі присутніх була представлена Стратегія розвитку Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 на наступний навчальний рік.

Прасковія Іванівна продемонструвала як сильні сторони закладу так і проблемні питання, які потребують вирішення. На зустрічі були присутні представники влади, відділу освіти, молоді та спорту, батьки, керівники методичних об'єднань та вчителі. Голова батьківської ради Сербінова Олімпіада Сергіївна подякувала директору школи за цілеспрямовану, творчу співпрацю батьків та педагогічного колективу на чолі з Іванової П.І. Секретар Вилківської міської ради, Арансон Лариса Іванівна зазначила про вагомий вклад директора Іванової П.І. у розвиток Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1. Побажала далі йти в цьому напрямку і вести за собою педагогічний колектив, який дає знання високого рівня і вчить учнів завжди залишатися людьми у будь-яких обставинах. Салієнко Олександр Сергійович, депутат Вилківської міської ради від усього депутатського корпусу привітав із закінченням навчального року педагогічний коллектив та учасників навчально-виховного процесу. Подякував за плідну та тяжку працю освітян. Начальник відділу освіти, молоді та спорту Євтюхова Алла Ярославівна виступила з поясненням громадськості щодо освітньої реформи, планах розвитку громади з питань освітнього середовища. Привітала всіх з закінченням навчального року та побажала успіхів, натхнення у нелегкій праці освітян.

Звіт директора Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 за 2020/2021 навчальний рік перед громадскісьтю

Звіт директора Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 Іванової П.І. за 2020/2021 навчальний рік перед громадскісьтю

Протокол загальних зборів звітування директора Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 Іванової П.І. перед громадськістю

перед педагогічним колективом на педраді від 19.06.2020 року