Лекції з сексуальної освіти 2024

ДОПОМАГАЄМО ІНФОРМАЦІЙНО

Безпека дитини в пріоритеті!

Щодо реалізації проєкту “Надання послуг з невідкладної допомоги та захисту

населенню, що постраждало в результаті конфлікту в Україні” (лист Державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти” від 05.03.2024 № 21/08-370 ) директор ОЗО №1 Іванова П.І. запросила до закладу сімейного лікаря Барбу Катерину Дмитрівну. Лікар провела лекції з сексуальної освіти для дітей, підлітків 7 - 8 класів, які рекомендовані МОН України. Ці теми є актуальними для українського суспільств, оскільки подібна інформація стосується здоров’я та добробуту дитини.Таким чином, такі лекції, можуть заповнити прогалини у їхніх знаннях у потрібний момент їхнього розвитку.

Якщо дитині потрібна допомога, поради чи підтримка, звертайтеся за консультацією на Нацаціональную гарячу лінїі для дітей та молоді. Цілодобово.Безоплатно.Конфіденційно.

☎️116111

📞0800500225