Методичне об'єднання вчителів філологічного циклу

МО філологічного циклу:

Солопенко Галина Григорівна -  вчитель української мови та літератури, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, керівник районного МО вчителів української мови та літератури, керівник шкільного МО філологічного циклу, має звання "Вчитель-методист", "Відмінник освіти"

Педагогічний стаж: 43 роки

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 1985 року.

Учні мають високі результати в шкільних, районних, обласних олімпіадах з предмету, в Міжнародних конкурсах імені Тараса Шевченка та Петра Яцика, конкурсах читців . Високі показники випускників на ЗНО. Публікація конкурсних уроків з мови «Використання ІКТ (мультимедійний супровід до уроку)»в журналі «Українська мова та література»( Видавництво педагогічної преси та літератури «Шкільний світ») як переможця Всеукраїнського конкурсу «Панорама творчих уроків-2012» в номінації «Українська мова та література. Переможець районних та обласних етапів конкурсу «Панорама творчих уроків-2013, 2015, 2016, 2017», переможець районного заочного конкурсу «Мій кращий конспект уроку(заняття)» у номінації «Базова і повна загальна середня освіта»(2017р.)

Парфьонова Надія Іванівна -  вчитель української мови та літератури, вчитель вищої кваліфікаційної категорії.

Педагогічний стаж:  17 років

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 2006 року.

Вчитель володіє технологіями творчої педагогічної діяльності з урахуванням особливостей навчального матеріалу і здібностей учнів. Вміє спрямовувати роботу учнів на уроці та концентрувати їх увагу.Під час проведення уроків вміло застосовує нестандартні форми роботи, використовує методи компетентно орієнтовного підходу, що дає змогу інтенсифікувати навчальний процес, максимально активізувати пізнавальну діяльність учнів, значно підвищувати інтенсивність уроків та поліпшувати якість знань учнів.
Добре володіє методикою онлайн-навчання.
Учні щорічно приймають участь у районних та обласних конкурсах імені Тараса Шевченка та імені Петра Яцика, посідають почесні місця; мають  високі результати в шкільних, районних олімпіадах з предмету.
Вчитель володіє різними формами позаурочної роботи, активно й ефективно застосовує їх та поширює у професійному середовищі.

Ведута Тетяна Іванівна -  вчитель зарубіжної літератури, вчитель вищої кваліфікаційної категорії.

Педагогічний стаж: 17 років

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з     року.

На уроках активно використовує методику новітніх інтерактивних технологій. Одержала сертифікати. Застосовувала в своїй роботі методику онлайн-навчання. Учні постійно приймають участь у районих та міських учнівських олімпіадах, мають призові місця. Нагороджена грамотами Кілійської РДА, відділу освіти Кілійської РДА, відділу освіти Вилківської ОТГ.

Суржикова Тетяна Іванівна -  вчитель зарубіжної літератури, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Старший вчитель"

Педагогічний стаж: 28 років

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 2016 року.

Учні беруть участь і кожен рік є переможцями районних турів олімпіад з предмету, є переможцями Всеукраїнських інтернет-олімпіад та конкурсів з зарубіжної літератури. Нагороджена грамотами відділу освіти Кілійської РДА, відділу освіти Вилківської ОТГ, має грамоти, подяки та сертифікати за підготовку учеів до Всеукраїнських інтернет-олімпіад і за призові місця(переможців) у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді "На урок". Є педагогом -тренером Програми розвитку ООН "Сприяння просвітницькій роботі "Рівний-рівному" серед молоді України щодо здорового способу життя" за програмою МОН "Здорова молодь- здорове майбутнє"

Тихонова Ірина Іванівна -  вчитель української мови та літератури,вчитель першої кваліфікаційної категорії

Педагогічний стаж: 6 років

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 2017 року.

Розвиває в учнів критичне мислення та здатність висловлювати власні судженння. На уроках використовує інтерактивні інноваційні технології. Учні приймають участь у Міжнародному конкурсі з української мови ім. П.Яцика, ім. Тараса Шевченко, учнівських олімпіадах районного та міського рівнів, мають призові місця. Нагороджена грамотами Одеської обласної ради за підготовку переможців в захисті творчих робіт МАН, відділу освіти Кілійської РДА, Одеського інституту удосконалення вчителів, грамотами відділу освіти Вилківської ОТГ.

Кравченко Алла Володимирівна -  вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури, вчитель другої кваліфікаційної категорії

Педагогічний стаж: 8 років

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 2015 року.

Учні мають призові місця у районних та шкільних учнівських  олімпіадах з української мови та літератури, приймають участь в інтернет-олімпіадах та конкурсах з зарубіжної літератури. Нагороджена грамотами, подяками за підготовку учнів в Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах.