Методичне об'єднання вчителів суспільнознавчого циклу

Методичне об'єднання вчителів суспільнознавчого циклу:

Дарчук Олексій Вікторович -  вчитель історії, правознавства, "Захист України", вчитель вищої кваліфікаційної категорії.

Педагогічний стаж:  23 роки.

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 2002 року.

Учні постійно приймают участь у районних та шкільних учнівських олімпіадах з історії. Мають призові місця. Нагороджений грамотами Кілійської РДА, Відділом освіти Кілійської РДА, відділом освіти, молоді та спорту Вилківської ОТГ. Переможець конкуосу "Учитель року- 2012".

Овсянникова Олена Вікторівна -  вчитель історії, правознавства, курсу "Грамадянська освіта",керівник ШМО вчителів суспільнознавчого циклу, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Старший вчитель"

Педагогічний стаж:  19 років.

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 2002 року.

Мета фахової діяльності - створення умов для свідомої орієнтації учнів у сучасному суспільстві, формування в них відповідальної практичної підготовки до життя, до використання набутих ними знань для вирішення конкретних життєвих ситуацій. Основне завдання діяльності - не дати учням втратити інтерес до предмету, для цього я урізноманітнюю методи та форми навчання, щоб зробити навчальний процес творчим, цікавим і зрозумілим. Значну увагу я приділяє роботі з обдарованною молоддю. Учні  є постійними учасниками та призерами обласних, районних та міських учнівських олімпіад з історії та правознавства, конкурсів різного рівня. В навчальному закладі очолюю ШМО вчителів суспільнознавчих дисциплін та шкільне наукове товариство " Еврика".