(Не) конференція у форматі EdCamp

14.08.2021 року на базі загальноосвітньої школи № 26 м. Одеси відбулась Афілійована (не) конференція міні у форматі EdCamp Odesa - 2021 освітянської спільноти, основна мета якої, створення спільноти відповідального вчительства!
Більше 200 вчителів з усіх регіонів України зустрілися для спілкування та обміну досвідом роботи. Завдяки участі у міні -EdCamp Odesa - 2021 мали змогу зустріти старих, перевірених роками друзів та придбали нових.
Хочу висловити велику подяку директору Одеської школи № 26 Тетяні Жорницькій та її дружньому колективу за високий рівень організації зустрічі таким чином, що  всі учасники відчули себе однією освітянською родиною, яка бажає змінити світ.  Також висловлюю подяку спікерам, тьюторам, доповідачам та всім причетним в організації зустрічі за вагомий внесок та натхнення в роботу вчителів.
Я з колегами,  отримала океан емоцій та море ідей, які будемо втілювати, щоб Вилківський заклад загальної середної освіти І-ІІІ ступенів № 1 став - щасливим пристанищем для вчителів, учнів, батьків.