Учнівська олімпіада з фізики

14 грудня 2023 року в очній формі проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, у якому взяли участь 10 учнів 7-11 класів ЗЗСО Вилківської міської ради. Учасників олімпіади гостинно приймав Вилківський ЗЗСО №2.

У першому турі учасникам було запропоновано розв’язати ряд теоретичних задач із різноманітних тем шкільного курсу фізики.

У другому (практичному) турі учні показали знання з курсу фізики, а саме: за допомогою ключових слів підводили підсумки до вивчених тем; давали відповіді на запитання у форматі «Фізика навколо нас»; встановлювали відповідність між фізичним поняттям та його зображенням. Інноваційний підхід до проведення олімпіади з фізики був цікавим та корисним для використання знань у повсякденному житті.

За підсумками двох турів було визначено переможців олімпіади:

І місце – Овсянников Кирило, учень ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1», вчитель Дурасова Л.А.

9 клас

учасник – Кірчиу Ренат, учень ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1», вчитель Красильникова Н.І.

10 клас

ІI місце – Чемпаєш Олександра, учениця ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1», Дурасова Л.А.;

11 клас

учасник – Кабанова Софія, учениця ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1», вчитель Дурасова Л.А.

Вітаємо переможців та учасників! Бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук! Пишаємось вами!

Щиро дякуємо адміністрації Вилківського ЗЗСО №2 за створення належних умов для проведення учнівської олімпіади з фізики.