«Безсмертя та велич Кобзаря, захисника незалежності України!»
10 березня вчителі та учні ОЗО ,,Вилківський ЗЗСО №1’’ вшанували пам’ять Генія українського народу - Т.Г.Шевченка, який став гордістю України, бо саме він зіграв першорядну і головну роль у формуванні української нації.
Із берегів Дніпра, з України прозвучав сильний голос Тараса Шевченка на захист свого народу.
Пам’ятаймо про це, бережімо і шануймо правду Тарасового слова, яке актуальне і сьогодні.
Учні 6-А класу з вчителем Тихоновою Іриною Іванівною провели літературні читання ,,Гортаючи сторінки ,,Кобзаря””. Шестикласники відчули ліризм та мелодику віршів Великого Пророка. Хай слово Тараса завжди звучить у серцях!
Занурились у глибини багатогранної особистості Великого Кобзаря учні 11-А та 7-А класів з вчителем Ведутою Тетяною Михайлівною. Школярі відкрили для себе Шевченка як палкого патріота України, геніального поета, чиї слова стали символом національної свідомості та талановитого художника, чиї полотна відображають дух епохи.
Для учнів 10-Б класу Парфьонова Надія Іванівна провела театральний салон «На вівтар Шевченкового слова я серце своє юне покладу». І хоч пройшло вже 211 років від народження Великого Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне.
Учні 5-Б та 10-А класів разом з учителем Солопенко Галиною Григорівною взяли участь в усному журналі «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття», згадали найяскравіші факти з біографії Кобзаря, переглянули відеофільм із серії «Тарас Шевченко. Величні постаті України.», виразно читали поезії, аналізували слова С. Васильченка ,, Життя нашого поета таке дивне, що, слухаючи про нього, можна було б сказати, що це – легенда…’’
Проведені заходи засвідчили любов і шану до великого сина українського народу, поезія якого давно стала найважливішою часткою духовного скарбу українців. Адже Шевченко – це не тільки той, кого вивчають, а й те, чим живуть, у чому черпають сили і надії.
Школярі одержали урок високої духовності, вони збережуть у своїй пам`яті палке Шевченкове слово, яке надихає на благородні помисли і справи.
Керівник методичного об’єднання Солопенко Г.Г.
Facebook - https://www.facebook.com/share/p/1a4Rgi3Vub/